Achtung! Dosiahli sme mediálne dno.

Autor: Michal Brestovanský | 3.3.2012 o 12:33 | (upravené 3.3.2012 o 12:40) Karma článku: 20,47 | Prečítané:  2940x

Zvyčajne sa na svojom blogu nevenujem veciam mimo futbalu, tento krát však musím spraviť výnimku. Včera keď som prepínal tv stanice, tak som sa pozastavil pri TV JOJ. Že vraj oslavovala 10-te narodeniny. Tak som očakával, že to aj patrične oslávi. Štartovala akási relácia „Extrémne rodiny". Rozhodol som sa, že si kúsok pozriem, bol som zvedavý aké rodiny to na našom Slovensku žijú.

Po niekoľkých minútach som bol však zhrozený a musel som to prepnúť. To myslia vážne?! Pochopím ešte tú „rodinu“ 4 gayov, ktorí ešte nevedia, či búdu gaymi do konca života alebo nie, sčasti spĺňajú nároky na účinkovanie v podobnej relácií . Ale to, čo ma najviac zarazilo, bola druhá rodina. Chlapec, ktorý po zápale mozgových blán má problémy s rečou a je zdravotne postihnutý, jeho mama trpiaca viacerými chorobami, ktorá berie množstvo liekov a nevlastný otec, ktorý pracuje za mzdu zrejme nižšiu než je minimálna. To vážne sa máme na takýchto ľuďoch zabávať? Mám rád drsný humor, avšak toto bolo aj na mňa veľa. Pardon, toto s humorom nemalo nič spoločné. Možno budú niektorí argumentovať, že sa prihlásili dobrovoľne, avšak pri pohľade na takú rodinu je vidno, že potrebuje každý cent a ani si neuvedomuje dôsledky svojho konania. Skôr mala zasiahnuť JOJ-ka a takúto rodinu nemala vôbec obsadiť. Pamätám si, že som raz podobnú reláciu videl na nejakej nemeckej televíznej stanici, ale nikdy by si nerobili srandu zo zdravotne postihnutých ľudí. Považujem to za jednu z najhorších, ak nie aj najhoršiu vec, čo som v niektorej zo slovenských televízií videl. A to som si donedávna myslel, že nič horšie ako Šeherezáda, Sultán a pod. veci už v prime-time neuvidím. JOJ dosiahla úplné mediálne dno.

Ak tento národ tak klesol, že sa bude zabávať na takýchto ľuďoch, potom si vážne nezaslúžime nič iné, než to aby nám tu vládli gorily, sasanky a iné podobné zvery. Ľudia, asi potrebujeme pomoc, lebo sme v totálnych sračkách!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.


Už ste čítali?